ramazan bayramı 2021 ne zaman

ramazan bayramı 2021 ne zaman

Akne herkes için bir sorundur. zaman haber motorun yağ yakmasının sebebi aşağıdakilerden hangisidir Birincisi, kabul etmek zor olduğu için; ve ikincisi, çünkü bu cilt bozukluğuna ve sosyal güzellik parametrelerine de karşı çıkmak zorundasın. Bununla birlikte, genç bir kız ya da erkek çocuk sivilceye maruz kaldığında her şey daha da kötüye gider, çünkü sınıf arkadaşları huysuzdur ve kendilerini izlemiyorlar.http://www.zaman.biz/ramazan-bayrami-2021

Çocuk modelliğinden ve 10’dan fazla güzellik yarışması unvanını kazandığı için her zaman görünüşüyle ​​kutlanan Chelsea Fahey’e benzer bir şey oldu ve sonunda Miss Teen America 2004 tacını kazandı.

Ziyareti yedinci sınıfta şiddetli akneye karşı utanç verici bir savaşa girdiğinde başladı. Şu anda 18 yaşında olan Chelsea, “Saçımla yüzümü gizlerdim ve aşağı bakardım ki insanların tepkilerini görmeseydim ve insanların yüzünü buruşturduğunu görmenin acısıyla uğraşmak zorunda kalmazdım”.

Akne, kişilerin kişiliğini ve duygularını etkiler. Yaygın bir sorun olmasına rağmen, daha güçlü olanları bile mahvediyor. Dermatoloji Akademisi’ne göre, 12 ila 17 yaşları arasındaki hemen hemen her genç bir tür sivilceden muzdarip olacak, ancak bunların yüzde 40’ında şiddetli sivilce gelişecek. Sivilceler olmayacak; yara izi ve duygusal yıkıma neden olabilecek kistler alacaklar.

Çok arkadaş edinmedim, kimseyle çıkmak istemedim. Aynalara bakmadan kimsenin yüzüme dokunmasını istemedim. Gerçekten üzücüydü ”diyor Chelsea.

Evindeki tüm aynaları bile kapattı, böylece kendini göremiyordu. Chelsea, haplar, kremler, farklı yüz yıkamaları, ilaçlı makyaj gibi tedavi ve ilaçla ilgili her şeyi denedi, ancak hiçbir şey işe yaramadı.

Chelsea, annesine bile sorun hakkında konuşmayı reddetti. Bundan bahsederse, bir sorunu olduğunu kabul ettiğini düşündü. Ve normal bir gencin sahip olduğundan daha fazla sorun yaşamak istemiyordu.

Chelsea’nin annesinin bakış açısına göre, kaybedilen bir savaşta savaşıyor gibiydi ve kendi içine çekildi, ancak Chelsea’nin yapması gereken ilk ve en önemli şey, bir sorunu olduğunu kabul etmekti.

Bir cevap yazın